ZEYNEP KÜRKÜTLÜ-SPOT TEKSTİL-QS ve STW Eğitimi ve Denetim Uzmanı

Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksek Okulu 2010-2011 yılında Konfeksiyon Bölümünden mezun oldum. Ben 30 yaşından sonra üniversite okuyanlardanım. İyi ki okumuşum, iyi ki Emel Akın Mezunuyum.
Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak, iş hayatının temellerinin atılması demektir. Emel Akın Meslek Yüksek Okulunda alınan her eğitim ve uygulama, Tekstil Firmalarınca uygulanan güncel bilgilerle doludur.
Emel Akın Meslek Yüksek Okuluna başlamadan önce 5 yıl HUGO BOSS firmasında çalıştım. Çalışma hayatım boyunca kariyer ilerlemem için, bu alanda eğitim almam gerektiğine karar verdim. Daha sonra Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksek Okulunda eğitim alarak mezun olduktan sonra OM TEKSTİL Kalite Güvence Ve Ürün Güvenlik Kuralları (Stw) Uygulatma Sorumlusu olarak 7 yıl çalıştım. 2019 tarihinde çalışmaya başladığım SPOT TEKSTİLde Kalite Sistem Yönetimi (QS) Ve Ürün Güvenlik Kuralları(Stw) Eğitim Ve Denetim Uzmanı olarak devam etmekteyim.
Ege Üniversitesi Emel Akın mezunları olarak birçok firmada iş ve kariyer yapmış arkadaşlarımı görmek beni onurlandırıyor. Okulumuzda okuyan ya da okumayı düşünen arkadaşlar, iş imkânı olan tekstil sektörüne, değerli öğretmenlerden alacağınız eğitimle iş ve kariyer yolunda ilerleme kaydedebilirler. Emeği geçen tüm öğretmenlerime çok teşekkür ederim.