Semiha GÜNAY- Üretim Planlama Uzmanı

Ben Semiha GÜNAY, Ege Üniversitesi Tekstil Teknolojisi bölümünden mezunum. Öğrenim hayatımı okul birincisi olarak tamamladım. Öğrencilik hayatım boyunca Ege Üniversitesinin bize sağladığı çeşitli konferanslar, seminerler ve aktivitelere katıldım. Bu katıldığım aktiviteler özel hayatıma ve iş hayatıma yön vermemi sağladı. Üniversitemizin sunmuş olduğu bilgi, beceri odaklı etkinlikler sayesinde kendi kişisel gelişimime önemli katkılar sağladığımı düşünüyorum.
İlk olarak çalıştığım iş yerine Ege Üniversitesi Kariyer Günü sayesinde başladım. İş hayatıma başladığımda öğrenmek odaklı olduğum için çeşitlik departmanlarda çalışıp istediğim departmana adım adım ulaştım. Şuan bir firmada Üretim Planlama Uzmanlığı yapmaktayım ve yeni mezun olmuş şirketimize çalışmak için gelmiş arkadaşlarımızın yapacakları işi öğrenmelerinde yardımcı olmaktayım.
Mezun olduğum bölümdeki hocalarımızla hala görüşmekte ve okulumuza ziyarette bulunuyorum. Hocalarımızda bizi unutmayıp her zaman iletişimi devam ettirmekteler. Sizde Ege Üniversiteliler olarak hayallerinizden asla vazgeçmeyin ve göreceksiniz ki acaba olur mu dediğiniz her şeyi hayat karşınıza çıkaracaktır. Okulun size sağladığı bütün imkanlardan sonuna kadar faydalanmanızı tavsiye ediyorum. Bunları yaptığınızda göreceksiniz ki Ege Üniversitesi mezunu olmak size çoğu kapıyı açacaktır.