Halime DEMİR- Üretim Planlama Sorumlusu

Ben Halime DEMİR, Ege Üniversitesi Tekstil Teknolojisi Bölümü 2016 yılı Mezunuyum. Öğrencilik hayatım boyunca Ege Üniversitesinin bize sağladığı Çeşitli konferanslara katıldım. Ege Üniversitesinde aldığım eğitim, seminerler, konferanslar sayesinde ufkumu açıp bakış açımı değiştirdi. Üniversitemizin sunmuş olduğu etkinlikler kişisel gelişimi sağlayıp özgüvenimizi kazandırdı.
Ege Üniversitesi kariyer günü sayesinde ilk işime mezun olur olmaz başladım. İş hayatına başladığımda bütün birimleri öğrenmek için her Departmanda belirli aralıklarla çalıştım. Bu arada kendime hedef belirledim ve istediğim Departmanda Sorumlu olarak çalışmaya adım adım ulaştım. Şuan bir firmada Üretim Planlama Sorumlusu olarak çalışmaktayım burada firmaya gelen tüm siparişlerin planlamasını yapmakta tüm birimlere aktarmakta, gerçekleştiğini kontrol etmekteyim.
Mezun olduğum bölümdeki hocalarımız görüşmekte iletişimimiz devam etmektedir. Üniversitede eğitim sağlarken hayal olarak kurduğumuz acaba olur mu dediğimiz her şeyin Şuan gerçekleştiği hazzını yaşamaktayım. Ege Üniversitesi Mezunuyum demek birçok kapıyı açmaktadır.