Fatma ARSLAN/Hakem

2018 Emel Akın Meslek Yüksek Okulu ,Tekstil Teknolojisi mezunuyum. Kendimi tanıtacak olursam öz değerlerine sahip çıkan bir insanım bunlardan bazıları özgürlük, başarı, hayvan sevgisi ve eğitimdir. Ege Üniversitesini seçmemdeki en önemli sebepler bunlardır.
Üniversite hayatım boyunca birçok sosyal aktiviteye katıldım. Bu aktiviteler bana insan ilişkilerimi geliştirmem, özgüven, yeni şeyler öğrenmem ve güzel arkadaşlıklar edinmem ve farklı şehirler görmem konusunda çok katkıda bulundu.
Profesyonel iş hayatıma amatör olarak Ege Üniversitesi’nde okurken katıldığım buz hokeyi kadın takımı (Ege Wilds ) sayesinde başladım. Şuan İzmir Büyükşehir Belediyesi “Kadın Takımı’nın bir üyesi ve Türkiye Buz Hokeyi Federasyonunun İzmir il hakemi olarak süper lig dahil olmak üzere bir çok ligde hakem olarak görev yapıyorum. Ayrıca Tekstil sektöründe kendimi geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyorum. Ege Üniversitesi, Emel Akın Meslek Yüksekokulu’nda okumak kesinlikle farklı ve çok büyük bir şans çünkü hem iş hayatında hem de sosyal hayatımda 1-0 önde başladığımı her zaman hissettim.
Ege Üniversitesinin ve değerli hocalarımızın yaptığı, katıldığı birçok konferans panel ve eğitimlere takılarak Ege Üniversitesi ile bağlantımı sürdürüyorum. Öncelikle Ege Üniversitesinde okuyan arkadaşlarıma zamanın hızlı geçtiğini söylemek istiyorum çünkü o yoğun ve öğretici zamanları, özveri ile çalışan hocalarımızı çok özlüyorum.
Ege Üniversitesini seçmeyi düşünen arkadaşlarım kesinlikle tereddüt etmeyin kendi başarılarınız ve saygı değer hocalarımızın katkılarıyla fark yaratacaksınız.