Bircan MUTLU-SUZAN GİYİM -Tasarımcı

Merhaba, Bircan MUTLU ben, Emel Akın Meslek Yüksek Okulu-Moda Tasarımı 2013 mezunuyum. Fazla Tekstil de 4 yıldır yönetici asistanı olarak çalışıyorum. Samimiyete inanıyorum ve size öyle yazmak istiyorum.
Benim moda tasarıma olan ilgim çocukluktan gelmiyor. Ben bu mesleği derslere girmeye başladığımda yeni bir şeyler öğrenmeye ve üretmeye başladığımda sevdim. Yapamam diye başladığım bu mesleğe şimdi baktığımda “iyi ki şartlar beni bu bölümü seçmeye yönlendirmiş ” diyerek devam ediyorum.
Emel Akın Meslek Yüksek okulunda aldığımız eğitim ve atölye derslerimiz kendimize güvenip emin adımlarla ilerlememize yardımcı oldu ve bizi yavaş yavaş iş hayatına hazırladı. Üzerimde emeği olan ve her ihtiyacım olduğunda iletişimde olduğum hocalarıma çok teşekkür ederim. Şuan bulunduğum bu konumu öncelikle Emel Akın Moda Tasarımı bölümündeki hocalarıma ve işyerimde bana güvenip tecrübelerini aktaran yöneticime borçluyum. Şimdi bir daha üniversiteye başlıyoruz deseler yine Ege üniversitesini tercih ederim, İyi ki Egeliyim.