Aygül Duyar/Saha Sorumlusu

*Değerli Mezunumuz merhaba, isminizi ve okuduğunuz bölümü belirterek biraz kendinizden bahseder misiniz
Merhaba ben Aygül Duyar 2015 yılı Çim Alan Tesisi ve Yönetimi bölümünden mezun oldum.
5 yıldır çalışma hayatında olup Özel bir şirket adına Milli Takım antrenman sahalarının bakımını yapıyoruz. Saha sorumlusu olarak çalışmaktayım.
*Üniversite hayatınız boyunca sosyal aktiviteleriniz oldu mu? Size ne tür kazanımlar sağladığını düşünüyorsunuz?
*Ege üniversitesinin okurken kariyer günlerinde sohbetlerinde okulumuza gelen sektördeki arkadaşların bilgilerinden faydalandığımız oldu ve zamanla bizde bu sektöre girip onlarla iş yapmaya başladık. Tanışıklığımız Egeden kaynaklı olduğu için daha samimi bir ortamımız oldu.
*Tam olarak iş hayatınızda neler yapıyorsunuz? Birkaç örnekle açıklayabilir misiniz?
Antrenman sahalarının her türlü hizmetini vermekteyiz. Çim bitkisinin sağlık bir ortamda yetiştirip ihtiyaçlarını karşılayıp, (gübre ihtiyacı, biçimi, oyun çizgileri, hastalık durumu vb.) futbolcuların istediği bir zemin elde etmeye çalışıyoruz.
*Profesyonel iş hayatınızda ve sosyal hayatınızda Ege’de okumanın etkilerini nasıl hissettiniz?
*Öncelikle Ege Üniversitesinden okumak isteyen arkadaşlarıma söylemek isterim ki çok samimi ve mezun olduktan sonra bile görüşmeye devam edeceğiniz hocalardan eğitim alacaksınız ve sizlerle bilgilerini paylaşmaya devam edeceklerdir.

*Şimdiye kadar olan tecrübeleriniz doğrultusunda bir Ege Üniversitesi mezunu olarak Ege Üniversitesi’nde okuyan ve okumayı düşünen öğrencilere önerileriniz nelerdir?
Öğrenci arkadaşlarım size tavsiyem Güzel ilişkiler içerinde olun Öğretmenlerimizle arkadaşlarınızla çünkü çoğu sorun sıkıntı birlik beraberlikle çözülüyor. Ege Üniversitesinden mezun olmuş biri olarak daha önceden teşekkür edemediğim hocalarıma buradan Teşekkür ederim.