Cv Hazırlama Eğitimi Hemşirelik Fakültesi’nde Yapıldı.

6 Ekim 2018 Salı günü saat 14:00’de Hemşirelik Fakültesi’nde “Cv Hazırlama Eğitimi” Öğr.Gör. Selin Tozkoparan tarafından başvuran öğrencilerimize verilmiştir.

Öğrencilerimiz “CV Hazırlama Eğitimi” dersi ile ilgili görüşlerini paylaştı!
Cv hazırlamak için bilmediğim siteleri, programları öğrendim. Cv’de göz ardı ettiğim görüntüsel durumların önemli olduğunu fark ettim. Bu eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Buradan çıkınca İngilizce çalışmaya başlayacağım. Her şey için teşekkür ederim.
Ayşenur ÖZDEMİR Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü
Almış olduğum Cv Hazırlama eğitimi ileride işe başvururken yapmam gerekenleri ve diğer başvuran adayların nasıl önüne geçebileceğim konusunda beni yeterince bilgilendirdi. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Hüseyin Mert ORAL
CV hazırlama konusunda almış olduğun bir saatlik eğitimin iş hayatımda beni diğer adaylardan öne atacağından eminim. Ayrıca sadece CV hazırlamak değil, iş hayatında atılma konusunda da motive edici bir sohbet oldu. Teşekkürler.
Jülide TUNCELİ
Eğitim iş görüşmesi ve CV hazırlama konusunda edindiğim bilgiler sebebiyle benim için oldukça verimli geçti. Dikkat etmem gereken konular hakkında önemli bilgiler edindim. Daha sonraki eğitimlere de ilgiyle katılacağım.
Zeynep SÖNMEZ
Etkili CV Hazırlama eğitimi beni ileride ki kariyerim için bir şeyler yapmamaya daha çok itti. Özellikle deneyimli ve bu konuda yetkin bir eğitmen tarafından bu eğitimin verilmesi bizleri daha mutlu etti ve CV hazırlama konusunda hissettiğimiz kaygılarımızı azalttı.
Mehmet Ogün ÖZTUNCA
İş hayatında nelerin bizi ön plana çıkaracağını, diğerlerinden nasıl daha farklı olabileceğimizi, başvuru esnasında nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatan bir eğitim oldu. İleri ki eğitimlerde de daha fazla öğrenebileceğimi ve gelişebileceğimi düşünüyorum.
Funda YALÇIN